-5%

Браслет Рем і Рам на затяжках (Re:Zero) (5)
109 ₴
103,55 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 838-83-60
- +380 (95) 632-38-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий подарунок усім шанувальникам цієї чудової манги (аніме) з найпопулярнішими героями, браслети з екошкіри на шнурках, що затягуються, під практично будь-яку руку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетений |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Розмір браслета (см) | 15 |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | True |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,55 ₴


